• 02188069534
  • justads67@gmail.com

قوانین

شبکه تبلیغاتی جاست ادز با رویکرد هوشمند و هدفمند سازی تبلیغات در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به نمایش دهندگان و تبلیغ کنندگان ایجاد شده است. استفاده از خدمات و امکانات جاست ادز به معنای پذیرش شرایط و قوانین از سوی کاربران محترم می باشد.

جاست ادز | قوانین و شرایط استفاده

در صورتیکه وب سایت شما از بازدید مناسبی(بیش از 300.000 نمایش در روز) برخوردار است با ما از طریق ایمیل Justads.ir@gmail.com و یا شماره تلفن های 88069580- 88069534 – 88052322 تماس حاصل فرمایید.ما برای شما پیشنهاد ویژه ای در نظر داریم تا سود مناسبی را از وب سایت خود بدست آورید. ضمنا امکان اجاره جایگاه از وب سایت های مذکور امکان پذیر می باشد.

1- شبکه تبلیغاتی جاست ادز (به اختصار جاست ادز): نام تجاری وب سایت شبکه تبلیغاتی که خدمات مربوط به تبلیغات و کسب درآمد از طریق تبلیغات را ارائه می دهد.

2- کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در شبکه تبلیغاتی جاست ادز نام نویسی کرده است.

3- تبلیغ کننده: کاربری که در جاست ادز کمپین تبلیغاتی ایجاد نموده و خواستار تبلیغ محصول، خدمات و ... خود می باشد.

4- نمایش دهنده: کاربری که در جاست ادز ثبت نام نموده و از کد های تبلیغاتی جاست ادز جهت نمایش در وب سایت یا پایگاه اینترنتی خود استفاده می کند.

5- حساب کاربری: مجموعه اطلاعات اداری، مالی، شخصی و فنی کاربران جاست ادز، حساب کاربری نامیده می شود.

شرایط عمومی

1- جاست ادز از قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران پیروی می نماید.

2- خدمات جاست ادز به صورت آنلاین (بر خط) ارائه می شود. جاست ادز عدم بروز اشکال و قطعی در صفحات اینترنتی این وب سایت را ضمانت نمی کند.

3- شما کاربر محترم با ارسال اطلاعات، بنرها و ... روی سرور های ما تایید می نمایید که:

  1. این اطلاعات حاوی هیچگونه اطلاعات غیر قانونی یا دارای منافات با قوانین کشور نیستند.
  2. تایید میکنید که پیش از ارسال اطلاعات، محتویات اطلاعات خود را بازبینی نموده اید و اطلاعات خالی از بد افزار می باشد.
  3. شما خود صاحب این اطلاعات هستید و دسترسی نامحدود دارید.

4- قسمت پشتیبانی شبکه تبلیغاتی جاست ادز جهت کمک رسانی هر چه بیشتر به کاربران عزیز راه اندازی شده است. به دلیل حجم بالای تیکت ها (درخواست های پشتیبانی)، جاست ادز تعهدی مبنی بر پاسخگویی سریع و پاسخگویی به مسائل حاشیه ای (مسائل غیر کاری و غیر فنی) ندارد.

5- شبکه تبلیغاتی جاست ادز می تواند با توجه به شرایط جدید، شرایط مالی، شرایط کاربری، شرایط پرداخت و ... را در هر لحظه تغییر دهد. واضح است که حساب های مالی قدیمی کاربران (پیش از وضع قوانین جدید) به هیچ عنوان دستکاری نمی شوند.

6- نمایش تبلیغات به صورت صفحه باز شونده (لایت باکس یا popup)، کلیک اجباری، استفاده بیش از حد از بنر در صفحه، بنرهای ثابت گوشه و استفاده از جملاتی مانند «برای حمایت از ما روی بنر کلیک کنید» مجاز نمی باشد و در صورت استفاده جاست ادز می تواند بدون اطلاع حساب کاربری فرد را مسدود نماید.

تبصره: تنها در صورتی که از کدهای مخصوص جاست ادز استفاده شود، این نوع تبلیغات قابل استفاده می باشد (برای مثال: کدهای پاپ آپ، بنر گوشه و لایت باکس موجود می باشند که قیمت هر کلیک بر روی آن ها کمتر از بنرهای معمولی می باشد.)

7- در صورت وجود (یا احتمال وجود) تناقض در اطلاعات کاربری کاربران، جاست ادز می تواند اکانت کاربری افراد ذکر شده را مسدود نماید، همچنین جاست ادز می تواند در زمان های مختلف از کاربران درخواست تکمیل اطلاعات کاربری را نماید.

8- اطلاعات کاربران اعم از ایمیل، نام کاربری، اطلاعات بانکی و ... نزد وب سایت جاست ادز به صورت محرمانه نگهداری می شوند و بجز در مواردی که حکم قضایی وجود دارد، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی واگذار نمی گردند.

9- چنانچه کاربری از روش های غیر متعارف برای کسب کلیک بیشتر استفاده کند، جاست ادز می تواند تسویه حساب با کاربر و حتی اکانت کاربری وی را مسدود نماید. بدیهی است پس از ارائه مدارک مثبته اکانت کاربری و تسویه حساب رفع محدودیت می شوند.

10- فعالیت وب سایت هایی که از ربات ها و اسکریپت های جمع آوری محتوا استفاده می کنند ممنوع می باشد. در اکثر این وب سایت ها، کاربران توسط keyword های جعلی فریب میخورند و وارد وب سایت می شوند. با توجه به ورود غیر ارادی کاربران و همچنین محتوای ضعیف این وب سایت ها، در صورت مشاهده جاست ادز می تواند بدون اطلاع قبلی از واریز درآمد این کاربران جلوگیری به عمل آورده و کاربر خاطی را مسدود نماید.

11- نرخ کلیک (CTR ) نسبت کلیک های انجام شده به دفعات نمایش آگهی است، این عدد معمولاً به صورت استاندارد بین 0.12% تا 0.08% خواهد بود.
این مقدار با استفاده از فرمول زیر محاسبه خواهد شد:
Total Clicks/Total Impressions)*100)

12-از آنجا که کلیک های غیر ایرانی برای شبکه تبلیغاتی و نمایش دهندگان نامطلوب هستند، حداقل 50% کلیک ها و نمایش های انجام شده باید با ip ایرانی انجام شده باشد و در صورت تجاوز تعداد کلیک های غیر ایرانی از 50% کل کلیک های معتبر، سایت متخلف شناخته شده و مسدود می شود.

 

 

جاست ادز | شرایط و قوانین استفاده

امنیت

در دنیای دیجیتال، هیچ ارتباطی اعم از تلفنی، اینترنتی و ... دارای امنیت 100% نمی باشد. جاست ادز تلاش میکند با استفاده از کارشناسان امنیتی مجرب در حفظ هر چه بیشتر امنیت وب سایت، اطلاعات کاربران و ... تلاش نماید.

حریم شخصی

جاست ادز در جهت پیشبرد اهداف و خدمات دهی هرچه بهتر به کاربران، از نام، ایمیل و برخی مشخصات کاربری کاربران استفاده میکند، بدیهی است که این اطلاعات در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی (بجز در مواردی که احکام قضایی صادر می گردند) قرار نمی گیرند.

جاست ادز | شرایط و قوانین استفاده

شناسایی بازدیدکنندگان

جاست ادز برای بهینه سازی خدمات اطلاعاتی را به صورت بلوک داده ای (Cookies) بر روی سیستم های بازدیدکنندگان نصب میکند که این بلوک ها طبق استانداردهای طراحی وب سایت طراحی شده اند و در بسیاری از وب سایت ها اجرا می شوند. در صورتی که مایل به دریافت این بلوک ها نیستید، باید مرورگر خود را تنظیم کنید.

قوانین تایید وب سایت های نمایش دهنده

1-      از نظر طراحی و گرافیک در حد مطلوبی باشند.

2-      دارای تعداد بیش از حد بنر یا popup نباشند.

3-      در زمان بررسی در دسترس باشند.

4-      سایت های تبادل بازدید و سایت های مشابه تایید نخواهند شد.